Енергодар. Дошкільний навчальний заклад (ясла - садок) "Горобинка" № 14 Енергодарської міської ради Запорізької області

РОБОТА ЗАКЛАДУ В ПЕРІОД КАРАНТИНУ

Інформація для батьків щодо встановлених обмежень та умов обслуговування під час карантину в дошкільному закладі

Шановні батьки!

Для відвідування дітьми закладу дошкільної освіти на період адаптивного карантину, спричиненого коронавірусом COVID-19, з метою забезпечення санітарно-епідемічного благополуччя та збереження здоров'я дітей Вам необхідно чітко дотримуватись наступного алгоритму:

1. Отримати довідку від сімейного лікаря про стан здоров'я та епідеміологічне оточення дитини.

Для отримання даної довідки Вам необхідно попередньо записатись на прийом до сімейного лікаря, з яким заключена декларація. Для запису телефонуйте медичній сестрі лікаря в години роботи.

2. До визначеного часу прийому у сімейного лікаря пройти дослідження на ентеробіоз в баклабораторії ВП “Енергодарський міжміськрайонний відділ “Запорізький ОЛЦ МОЗ України”. Дану довідку необхідно надати сімейному лікарю при прийомі.

Звертаємо увагу, що ця довідка ВП “Енергодарський міжміськрайонний відділ “Запорізький ОЛЦ МОЗ України” (колишня СЕС) дійсна впродовж 10 днів.

3. Отримавши довідку від сімейного лікаря, зателефонуйте до закладу дошкільної освіти (вихователю групи), повідомте про дату виходу дитини до закладу.

4. Прийом дітей здійснюється з 6.00 до 7.00 ранку, відповідно до регламенту прийому. В інші години прийом дітей проводиться не буде. Прийом дітей здійснюється тільки через центральні ворота.

5. Під час проведення ранкового температурного скринінгу Вас та вашої дитини, Вам необхідно надати довідки від сімейного лікаря та результати досліджень медичному працівник закладу, який проводить температурний скринінг.

Під час очікування проведення температурного скринінгу на території закладу, Ви повині дотримуватись дистанції та бути в респіраторі або захисній масці (у тому числі саморобній), так, щоб були покриті ніс та рот . У разі відсутності індивідуальних захисних засобів Вам не проведуть температурний скринінг, відповідно не допустять дитину до закладу.

6. Після температурного скринінгу дозволу медичних працівників Ви повинні довести дитину до ігрового майданчика групи, дотримуючись соціальної дистанції між іншими особами, передати дитину вихователю, повідомити про результати температурного скринінгу дитини, віддати особисті речі дитини та якомога швидше вийти за територію закладу. Дитина не приймається до закладу з первинними ознаками распіраторного захворювання (соплі, кашель) навіть у разі довідки від сімейного лікаря. З цими ж ознаками дитину можуть вивести протягом дня.

7. Просимо Вас надавати правдиву інформацію про стан здоров'я своєї дитини, а за необхідності - інших членів родини.

8. Категорично забороняється заходити до будь-яких приміщень закладу, в тому числі і до групових приміщень, забирати дитину можна у визначений закладом час і лише на ігровому майданчику з 16.00 до 17.20.

9. У разі відсутності у Вас індивідуальних захисних засобів Ви не можете зайти на територію закладу, відповідно не зможете забрати дитину особисто.

10. Якщо виникли сімейні обставини, і Вам необхідно забрати дитину із закладу раніше, тоді необхідно здійснити наступне:

- зателефонувати вихователю та повідомити час, коли Ви будете перебувати біля центральних воріт закладу;

- чекати дитину за воротами в масці. Дитину до Вас приведе помічник вихователя або вихователь. Дана ситуація не може мати систематичний характер.

11. Під час несприятливих погодних умов та зниження температури атмосферного повітря, Вам необхідно:

- в ранковий час після проведеного температурного скринінгу на вході до закладу довести дитину до окремого входу групи за визначеним маршрутом, дотримуючись дистанції та передати дитину вихователю на ганку;

- у вечірній час необхідно зателефонувати вихователю та за визначеним маршрутом, дотримуючись дистанції, підійти до ганку групи та чекати дитину, яку приведе вихователь або помічник вихователя.

Шановні батьки! У разі порушення Вами даного алгоритму Вашу дитину не допускатимуть до відвідування закладу. Адміністрація має право викликати поліцію у разі порушення Вами протиепідемічних заходів, які впроваджуються для попередження ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби COVID-19.

До уваги батьків! Пропонуємо Вам на допомогу матеріали, які допоможуть в роботі з дітьми під час розмов про коронавірус wym-1591173224103, відно матеріал wym-1591173336881. Поради для батьків та вихователів"Як зменшити стрес та тривожність у дітей дошкільного віку" wym-1591173483126

Правила для працівників ЗДО №14

щодо організації та виконання протиепідемічних заходів у закладі дошкільної освіти на період карантину у зв’язку з поширенням корона вірусної хвороби

(COVID-19)

1. Вхід на територію закладу без захисної маски

СУВОРО ЗАБОРОНЕНО!!!

1. Уникати скупчення! Дотримуватися дистанції!
  2. Здійснювати ранковий прийом дітей усіх вікових груп до закладу дошкільної освіти вихователям (в масці) на території закладу (ігровому майданчику) за межами його будівлі. Вихователям дотримуватися при спілкуванні з батьками соціальної дистанції.
  3. При несприятливих погодних умовах ранковий прийом і первинний температурний скринінг здійснює медична сестра через центральний вхід закладу, при цьому батьки дотримуються соціальної дистанції. Вихователь приймає дітей на групі. Від входу дітей супроводжує працівник закладу.